Projektowanie mebli na wymiar- Czy warto?

Projektowanie mebli na wymiar od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a ostatnio przechodzi prawdziwe apogeum. Pozwalają one wykorzystać każdą przestrzeń co do milimetra. Nadać jeszcze większej użyteczności, a do tego pięknie zlewają się ze ścianami i tworzą czyste, klasyczne pomieszczenie.

Cała prawda o projektowaniu mebli na wymiar.

Wbrew pozorom wykonanie takiego zlecenia nie należy do najłatwiejszych. Każde pomieszczenie różni się od siebie, a najmniejsza zmiana, to w tym przypadku pokaźna zmiana. Ważne będzie idealne pobranie wymiarów, które tworzą podstawę. To dzięki nim meble będą pasować do dogólnej ściany, wnęki, uwypuklenia. Ściany powinny być gładkie i proste. Ułatwi to zadanie. Materiały i kolory zależą tylko i wyłącznie od klienta. Szeroki wachlarz pozwala na przebieranie w ofertach i dobór ich do ogólnego wystroju mieszkania.

Projektowanie mebli na wymiar, czy warto? Ten typ mebli stworzony jest dla ludzi, którzy cenią sobie funkcjonalność i wykorzystanie pomieszczenia pod każde centymetry. Umożliwia on postawienie mebli w każdy wzór i dzięki temu dodaje miejsca na przechowywanie tam, gdzie inne meble nie dałyby rady. Jeżeli mieszkanie nie pozwala na zakup w markecie, ten typ jest idealnym rozwiązaniem. Zabudowa jest z góry droższa, ale warta dodania ergonomii oraz indywidualnego wyglądu.

Udostępnij: