Panele słoneczne to przyszłość na wyciągniecie ręki!

Firmy oferujące instalacje fotowoltaiczne dla rolników współpracują z rynkiem chińskim od wielu lat i posiadają doświadczenie w organizacji procesu zakupowego „pod klucz”. Współpracując z z hurtowniami, będziesz miał okazję kupić panele słoneczne od wiodących producentów w Chinach, bez martwienia się o papierkową robotę, cło czy transport towarów z Chin do Polski.

Korzyści energii słonecznej

Ponad 50% światowego rynku energii odnawialnej jest pokrywane przez 9 największych producentów paneli słonecznych w Chinach. Według statystyk, 4 na 5 paneli słonecznych na świecie jest produkowanych w Chinach.

Stale rosnące i poprawiające się zdolności produkcyjne Chin sprawiają, że rynek energii alternatywnej stale pnie się w górę. Równocześnie spadną koszty sprzętu. Jako właściciel firmy w tej dziedzinie, to jest opłacalne do zakupu ogniw słonecznych w Chinach, jedyną rzeczą, która ma znaczenie jest ustanowienie procesu dostawy.

W ciągu ostatnich 10 lat rynek alternatywnych źródeł energii zmienił się globalnie. Ceny instalacji fotowoltaiczne dla rolników i modułów słonecznych spadły prawie czterokrotnie, a jednocześnie radykalnie zmieniła się geografia produkcji.

Dzięki tańszemu przemysłowi panele słoneczne z Chin stały się najbardziej konkurencyjne cenowo, a ich jakość również uległa znacznej poprawie.

Chiny zaczęły rozwijać energetykę słoneczną 30 lat temu. Zapotrzebowanie na instalacje fotowoltaiczne dla rolników w Chinach było podyktowane koniecznością zapewnienia elektryczności odległym regionom rolniczym. Dzięki zwróceniu uwagi rządu na tę kwestię i miliardom dolarów inwestycji zagranicznych, dziś chińskie panele są wzorem produktu wysokiej jakości i dostępne są po hurtowych cenach u polskich importerów.

Udostępnij: