Palniki przemysłowe Weishaupt

Nowoczesne rozwiązania w zakresie ogrzewania budynków i produkcji ciepłej wody użytkowej to nie tylko wydajne kotły, ale przede wszystkim palniki. Weishaupt, opierając się na ponad 50-letniej obecności na rynku, zaproponował użytkownikom wyjątkowe produkty, jakimi są kompaktowe palniki przemysłowe Weishaupt, dostępne w wersji gazowej i olejowej.

Na podkreślenie zasługuje przede wszystkim nowoczesna konstrukcja palników oraz zastosowanie w nich technologii, optymalizującej koszty ogrzewania, a także automatyzującej sterowanie urządzeniem. Palniki przemysłowe Weishaupt wyposażono w cyfrowe zarządzanie pracą, dzięki czemu dostarczana jest zawsze taka ilość ciepła, jaka jest aktualnie potrzebna. Poprzecznie ustawiona dmuchawa, po stronie wlotu powietrza dodatkowo wygłuszona, minimalizuje poziom hałasu, emitowanego przez palnik.

Nie można zapomnieć także o przemyślanej technologii w zakresie automatyzacji działania palników. Dzięki zastosowanym sprawnym mikroprocesorom, sterowanie i nadzorowanie procesu spalania odbywa się w pełni automatycznie, dzięki czemu palniki osiągają najwyższą efektywność pracy.

Na rynku można spotkać palniki przemysłowe Weishaupt o różnych mocach – od 12 kW do 570 kW, służące do ogrzewania i produkcji ciepłej wody użytkowej w obiektach jedno- i wielorodzinnych. Produkty zostały także przemyślane pod kątem niskiej emisji substancji szkodliwych, którą osiągnięto dzięki specjalnej konstrukcji urządzenia mieszającego, w którym zachodzi także intensywna wewnętrzna recyrkulacja spalin.

Udostępnij: