Montaż regałów – samodzielne wykonawstwo

Montaż regałów w przypadku firm drobnych, czyli takich jak niewielkie warsztaty samochodowe to rzecz jasna montaż samodzielny, bo takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić pieniądze. Jednym słowem takie zakupienie regałów to w wielu procentach przypadków zamówienie regałów w formie nóg z profili stalowych i w formie półek z dość grubej blachy stalowej. Tego typu regały docierają do klienta na paletach, a klient rozcina folię i bierze się za składanie regałów w tym niewielkim magazynie przy jego warsztacie. Składanie to zazwyczaj bywa szybkie.

Typowe regały.

W czasach obecnych montaż regałów to także rozwiązania, które da się składać samemu bez użycia narzędzi takich jak śrubokręty i klucze płaskie. Jednym słowem tego typu składanie jest opcją uproszczoną i co równie ważne niewielu preferuje te skręcane na śruby, bo najlepiej jest wtedy gdy ustawia się nogi, a same półki umieszcza na mocnych hakach lub stalowych zatrzaskach, które wykonają obciążenie wielu kilogramów. Coś w tym stylu to rzecz jasna złożenie wielu stalowych regałów w mniej niż jedną godzinę.

Inne ważne wzmianki.

Pewnym jest też i to, że producenci dbają o to, by montaż ich regałów był tym maksymalnie uproszczonym. Mowa tu o tym, że wytwarzają je tak by montowało się je szybko, a to oznacza dokładne wytwarzanie podzespołów, a nawet takie kontrolne sprawdzanie tego, czy regał z danej partii łatwo się składa.

Udostępnij: