Flaga plażowa to wakacyjny niezbędnik!

Flaga plażowa stanowi nieodłączny element wakacyjnego (i nie tylko) krajobrazu plaży, czy to nad jeziorem, czy u brzegu morza.  Turysta lub przechodzień, widząc flagę plażową, wie, że obok niej prawdopodobnie znajduje się warte uwagi miejsce. 

Flaga plażowa – zastosowanie i dobór

Flagi plażowe pełnią rolę swoistych banerów lub szyldów – można je zobaczyć w towarzystwie wielu sklepów lub miejsc, w których mają miejsca różne wydarzenia. Są obecne obok wypożyczalni sprzętu wodnego, barów nabrzeżnych i atrakcji, takich jak przejażdżka skuterem wodnym lub na nartach i deskach wodnych. Praktycznie zawsze są stawiane obok różnego rodzaju imprez i wydarzeń na świeżym powietrzu czy zawodów sportowych. Flagi plażowe znajdują zastosowanie nie tylko na plażach – używane są w różnych warunkach pogodowych, a nawet w dużych miastach. Są powszechnym widokiem na stokach narciarskich, zazwyczaj w pobliżu barów i restauracji. Nie jest nową praktyką wystawianie flag plażowych przed sklepami w miastach, gdzie, dzięki mniej gęstemu występowaniu, szczególnie przykuwają wzrok.

Flaga plażowa dobrze sprawdza się jako promocja lub reklama w każdych warunkach, o ile zostanie dobrze dobrana. Głównym czynnikiem, który należy brać pod uwagę podczas doboru flagi, jest siła i częstotliwość występowania wiatru. Warto celować we flagi plażowe o dobrej jakości – tani nadruk może wyblaknąć w intensywnym słońcu.

Udostępnij: