Dlaczego powinienem używać wyspy w mojej kuchni?

Kiedy szukasz wyspy kuchennej, musisz wziąć pod uwagę rozmiar i projekt swojej kuchni. Wyspa powinna być centralnym punktem Twojej kuchni.

Nowoczesne kuchnie z wyspą to doskonały dodatek do każdego domu w nowoczesnym stylu. Może być używany jako stanowisko przygotowawcze, miejsce do serwowania, a nawet miejsce do zabawiania gości.

5 wskazówek, jak znaleźć idealną wyspę do swojej kuchni

Znalezienie idealnej wyspy kuchennej nie jest tak łatwe, jak się wydaje. Musisz pomyśleć o wielkości swojej kuchni, wysokości swojej wyspy i nie tylko.

Aby pomóc Ci znaleźć idealną wyspę do Twojej kuchni, przygotowaliśmy listę pięciu wskazówek, które pomogą Ci znaleźć taką, która spełni wszystkie Twoje potrzeby.

  1. Zastanów się nad wielkością Twojej kuchni: Wysokość i szerokość wyspy powinny być proporcjonalne do wielkości Twojej kuchni. Jeśli masz małą kuchnię, mała wyspa jest dla Ciebie idealna.

  2. Zastanów się, ile osób będzie z niej korzystać: Jeśli gotujesz dla siebie lub tylko dla dwóch lub trzech osób naraz, wyspa o długości 8 stóp dobrze sprawdzi się w Twojej kuchni. Ale jeśli chcesz gotować dla 10 osób będziesz potrzebować 12-metrowej wyspy.

  3. Zastanów się, jaki styl lubisz i jakie są dostępne: Jeśli lubisz czyste linie, najlepszym rozwiązaniem mogą być blaty kamienne, ale popularne są również opcje z drewna, stali nierdzewnej lub płytek. A jeśli chcesz czegoś, co otwiera się na rozrywkę, rozważ wyspę dwuczęściową z oddzielną częścią wypoczynkową.

  4. Poznaj swój budżet: Czy możesz sobie na to pozwolić? Jeśli nie, rozważ wypożyczenie lub zakup od kogoś, kto sprzedaje to, czego chcesz.

  5. Ucz się na błędach: Jeśli kupisz coś, a później zdajesz sobie sprawę, o ile lepsze mogłoby być, zwróć to.

Udostępnij: